Dahice Tasarlanmış En Güzel 10 Motosiklet
Bir başkadır motosiklet sevdası, kimisi gider sevdiği motoru alır, bazıları ise kendi motorunu kendi keyfine göre tasarlıyor ve görenleri kendine hayran bırakıyor. Bu videoda yer alanlarda hem seri üretim özel motosikletler hemde özel yapı motorlar yer alıyor.

İsviçreli şirketin tasarladığı en emniyetli motorlardan birisi olan 4 tekerlikli Quadro 4 modeli, motosiklet sürmeye yeni başlayanlar için 10 numara motosiklet diyebilirim. 32 hp gücünde motor.

Bir diğer tasarım motor ise Suziki tarafından üretilen Biplane modelinin görüntüsü görenleri kendine hayran bırakmaya yetiyor. 

Japon özel tasarım motor olan ve tamamı elektrikli ZEKOO marka motosiklet, 120 km/saat hıza çıkabiliyor ve tek şarjla 140 km yol gidebiliyor.

BMW tarafından özel olarak tasarlanan ve konsept model olan motorrad concept  link, kullanıcının neredeyse her isteğine karşılık verebilecek şekilde tasarlandı.

FULL MOON marka motosiklet ise gördüğünüz neredeyse bütün motorlardan farklı bir tasarıma sahip, geleceği motorları arasında gösteriliyor. Ama bence çok çirkin bir tasarımı var.  Bunlar ve çok daha fazlasını videoda izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları