Ünlü komedyen Şahan Gökbakar YSK'nın verdiği seçim yenileme kararı sonrası, Ekrem İmamoğlu'na desteğini #herşeyçokgüzelolacak tagıyla yaptığı paylaşımda göstermişti. Sonrasında AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz'un çok konuşulan "Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu" sözlerini taklit etmişti. Bu videoya yanıt Ali İhsan Yavuzdan geldi.
Şahan Gökbakar'ın Ali İhsan Yavuz taklidine, Ali İhsan Yavuz cevap verdi...

“Her şey çok güzel olacak” göndermesi yapan Şahan Gökbakar'ın Ali İhsan Yavuz'un sosyal medyada çok fazla espirisi yapılan 'Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu' sözlerini taklit ederek instagram hesabından paylaşmıştı. Taklit birçok kişi tarafından beğenildi ve defalarca paylaşıldı ve haberlere konu oldu.

Ali İhsan Yavuz, Şahan Gökbakar’a Twitter hesabından “Taklidi amma da eğlenceli olmuş ama diyete de dikkat etmek şart tabii...” sözleriyle yanıt vermesi üzerine Şahan Gökbakar da Twitter hesabından 'Diyetimde şu sıralar tam kanunsuzluk hakim Ali İhsan Bey. Neyse diyetimizi bozsak da, niyetimiz bozuk olmasın, en önemlisi o. Espiriye açık bir siyasetçi olmanızı alkışlıyorum' şeklinde cevap verdi.