Müge Anlı'nın sunuculuğunu yaptığı, ATV'de yayınlanmaya başlayan Güven Bana yarışmasına dün akşam Avukat Onur Burak Büyüksökmen ile pazarcılık yapan Mevlüt Akın damga vurdu. Son soruya kadar gelen ikili, son soru öncesi yüzleşmeye çıktı, Avukat olan rakibinin 'Butona bas' demesi üzerine butona basarak parayı kazanan Mevlüt Akın ise duygusal anlar yaşadı.
Güven Bana yarışmasındaki avukat ve pazarcı herkesi duygulandırdı!

Müge Anlı'yı yıllardır Tatlı Sert isimli programla tanıyoruz. Yaz döneminde ise Güven Bana isimli programı sunan Müge Anlı, 4 Temmuz Perşembe akşamı sunduğu programdaki konukları ile geceye damgasını vurdu. Yarışmanın 2. bölümünde Avukat Onur Burak Büyüksökmen ve pazarcılık yapan Mevlüt Akın, rakip yarışmacı olarak konuk oldu. Yakınlarının butona basarak parayı almaları yönündeki telkinlere rağmen iki yarışmacı da birbirine güvendi. Pazarcılık yapan yarışmacı Mevlüt'de, arkadaşlarının bütün baskılarına rağmen, "Ben sözümden dönmem, sonuna kadar gideceğim, ona güveniyorum" dedi.

Yarışmacılar son soruya kadar geldi. Final sorusunu görmeden ailelerine  kadar geldi. Her iki rakip de butona basmayacaklarını söyledi. Ancak Avukat Büyüksökmen, her ikisinin de eli boş dönmesini istemediği için yüzleşme esnasında rakibine, butona basması işaretini verdi. Büyüksökmen'in iki defa butona basmasını söylemesi üzerine ise Mevlüt Akın 45 bin TL'ye geldiğinde butona basarak parayı aldı.