Galatasaray SK'nın Mayıs ayı olağan genel kurul toplantısında söz alan Hayri Kozak'ın konuşması kurula damga vurdu. Ekrem İmamoğlu'nun herşey çok güzel olacak mesajını paylaşan Kozak 23 Haziran hem Galatasaray camiası için hemde ülkemiz için çok güzel olacak dedi.
Galatasaray SK Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısından #herşeyçokgüzelolacak mesajı

Galatasaray’ın Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda söz alan Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak, YSK seçimlerinin iptali ardından Ekrem İmamoğlu'na destek verdi. Kozak kürsüye çıkarak 23 Haziran’da yeniden yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye seçimleri için Ekrem İmamoğlu’na destek verdi. Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu “Umarım bu son divan toplantımız olmaz” esprisi yaptı ve salonda gülüşmelere neden oldu.

Kurul toplantısında konuşan Galatasaray Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak ise, seçilmiş İstanbul Bürükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ‘Her şey çok güzel olacak’ sözüne atıfta bulunarak, “23 Haziran’da, şampiyonluğumuz da dahil her şey çok güzel olacak. Tanrı, İmamoğlu’nu bu memlekete bağışladı. Allah yardımcısı olsun.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için Ekrem İmamoğlu’na destek veren ve ‘her şey çok güzel olacak’ sloganını söyleyen Kozak salondan büyük alkış aldı.