Dün Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından "Mavi Balina" uyarısı yapılmıştı. Uyarının ardından dün hazin bir olay gerçekleşti. Henüz 14 yaşında olan Veysel Çetin, İstanbul Başakşehirde bulunan evinin canımdan atlayarak intihar etti. Evleri 15. katta bulunan çocuk olay yerine hayatını kaybettti. Hayata gözlerini yuman Veysel Çetin'in "Mavi Balina" olarak bilinen oyunu oynadığı iddialar arasında. Peki bu genci henüz 14 yaşında intihara sürükleyen nedir?
14 Yaşındaki Çocuk İntihar Etti!

Dün gün içerisinde Emniyet Genel Müdürlüğü'nün tüm illerde yaptığı "Mavi Balina" oyunu hakkındaki uyarısının ardından saatler geçmeden, dün akşam saatlerinde Başakşehir ilçesinde yaşayan 14 yaşındaki çocuk intihar etti. Başakşehir Kayaşehir 18. Bölge'de bulunan bir sitenin 15. katında ailesi ile beraber yaşayan Veysel Çetin isimli 14 yaşındaki çocuk evinin camından aşağı atlayarak intihar etti. İddiaya göre "Mavi Balina" oyununu oynadığı söylenen 14 yaşındaki Veysel Çetin, odasının camından atşayarak yere çakıldı ve olay yerinde hayata gözlerini yumdu. Çevrede gören vatandaşların ekiplere haber vermesi ile olay yerine gelen sağlık ve emniyet ekipleri çocuğun hayatını kaybettiğini belirledi. 

Emniyet güçleri olay yerinde ve  çevreye güvenlik şeridi oluşturdu. Hem evde hem çevrede çalışma yapan ekipler daha sonra küçük çocuğun cesedini incelenmek üzere Yenibosna’da bulunan Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.